O NAS


CLUB LIBERTIN - to Klub w którym wolność, szacunek i tolerancja dla innych osób są wartościami nadrzędnymi
Dla Was tworzymy świat pożądania, zmysłowości, fantazji, ale również stwarzamy możliwość abyście mogli zamienić je w realne, niezapomniane doznania. Jest to miejsce dla wszystkich, dla których nagość nie jest tematem Tabu, a goszcząc w Naszym Klubie będziecie mogli spełniać swoje najskrytsze fantazje i marzenia.

Jeżeli zapoznacie się z Regulaminem Klubu umieszczonym przed wejściem do klubu i zasady w nim zapisane zostaną przez Was zaakceptowane, zapraszamy.
Bądźcie Naszymi Gośćmi!

JOIN US!

 

Club Libertin to miejsce kilku stref

W Strefie lokalowej znajdziesz:
- szatnię, gdzie swobodnie możesz przebrać się w przebieralni w strój lub ręcznik, w zależności od dress codu przewidzianego w danym dniu. Klub zapewnia ręczniki i klapki;
- bar, który oferuje szeroki asortyment markowych alkoholi, jak również napojów bezalkoholowych. Jest to dobre miejsce na wymianę uśmiechów i nowe znajomości;
- miejsce, gdzie w rytmach muzyki możesz oddać się gorącym tańcom oraz spełnić swoje marzenie i zatańczyć na rurze;
- salon z dużymi, wygodnymi sofami, gdzie możesz poznać się z innymi, nawiązać kontakty, porozmawiać na różne tematy przy drinku.

W Strefie SPA znajdziesz natryski, saunę suchą , jacuzzi.
To miejsce które pozwoli Ci odświeżyć swoje ciało przed i po zabawie w Klubie, uspokoić i zrelaksować umysł w gorącej saunie.

Oraz Strefa Zabaw - tutaj swoje najśmielsze fantazje możesz zamienić w rzeczywistość. Oddaj się chwilom, rozpalaj swoje zmysły, pozwól ponieść się emocjom.